Skup działek

Skup działek za gotówkę

Dom Invest

Gwarancja jakości

Nasza firma jest w stanie rozwiązać wiele problemów i wątpliwości związanych ze sprzedażą Państwa nieruchomości. Zajmujemy się także skupem działek za gotówkę w Krakowie oraz jego okolicach. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość wykonywania usług i zadowolenie z przeprowadzonej transakcji. Zajmujemy się działkami i nieruchomościami nie tylko gotowymi do zamieszkania bądź w stanie surowym, ale także mogącymi przysparzać pewne problemy. Nasz doświadczony zespół indywidualnie zajmie się wyceną każdej transakcji, by sprostać Państwa możliwościom finansowym. Zdajemy sobie sprawę, iż za każdym razem mamy do czynienia z innym Klientem oraz jego indywidualną sprawą, a przecież nie ma dwóch takich samych osób i transakcji skupowych. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by dokonać najbardziej dla Państwa korzystnej wyceny. Dodatkowo nie muszą Państwo ponosić żadnych ukrytych dodatkowych kosztów – wszystko jest bezpieczne i przejrzyste.

Co możemy skupić?

Jesteśmy w stanie skupić od Państwa zarówno mieszkania, domy, nieruchomości, działki, jak i same udziały, co zrobimy za zapłatę w gotówce. Nasze usługi świadczymy w Krakowie i innych miastach. Zajmujemy się także obiektami posiadającymi zadłużenie czynszowe bądź komornicze wraz z hipoteką. Pod swoje skrzydła obejmujemy także budowle nadające się do generalnego remontu, z lokatorem lub ze służebnością.

Proces skupu nieruchomości

Co zrobić w sytuacji, jeśli chce się skupić przykładowo działkę za gotówkę, która znajduje się akurat w Krakowie? Proces postępowania jest bardzo prosty! Należy najpierw skontaktować się z naszą firmą telefonicznie, by opisać obiekt, którego chcemy się pozbyć i opowiedzieć o ewentualnych związanych z nim zobowiązaniach finansowych. Na podstawie udzielonych nam informacji wyceniamy daną nieruchomość. Jeśli zgodzą się Państwo na przedstawioną przez naszego eksperta kwotę, osobiście dokonujemy oględzin naszego nowego potencjalnego nabytku, by potwierdzić, czy wszystko się zgadza. Potem pozostaje tylko podpisanie umowy, a nieruchomość staje się własnością naszej firmy. Państwo pozbywają się niechcianego domu, działki bądź mieszkania, a my mamy kolejną pomyślnie sfinalizowaną transakcję na swoim koncie.

Posiadamy konta na mediach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram, na których możecie Państwo dowiadywać się na bieżąco o informacjach związanych z naszą działalnością. Dodatkowe pytania prosimy kierować pod adres e-mail: biuro@dom-invest.waw.pl – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Kontakt możliwy jest także za pośrednictwem formularza, który dostępny jest na naszej stronie internetowej.

0 +
Zakupionych Nieruchomości
0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Lat Doświadczenia