Skup trudnych nieruchomości

Dom Invest

Skup nieruchomości do remontu

Coraz więcej ludzi podejmuje decyzję o sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości. Powodów tej decyzji jest wiele, począwszy od znalezienia pracy w innej miejscowości, chęci zmiany mieszkania na większe i bardziej nowoczesne, kończąc zaś na problemach finansowych właściciela. Często zdarza się tak, że lokal, w wyniku różnego rodzaju dewastacji takich jak zalanie lub pożar wymaga większego bądź mniejszego remontu, a właściciel nie zawsze posiada wystarczającą ilość czasu i funduszy pieniężnych, by doprowadzić nieruchomość do stanu umożliwiającego jakąkolwiek egzystencję. Dobrym rozwiązaniem wydaje się być sprzedaż nieruchomości innej osobie, jednak muszą mieć Państwo świadomość, że proces ten jest bardzo skomplikowany i może trwać bardzo długo, bowiem konieczność przeznaczenia sporych nakładów finansowych może zniechęcić wielu potencjalnych kupców, dodatkowo wielu ludzi poszukuje miejsca, do którego będą mogli się od razu wprowadzić. Wszystkim tym, którzy mimo ewentualnych trudności podtrzymują swoją decyzję o sprzedaży lokalu wymagającego renowacji, polecamy skorzystanie z naszych usług.

Jakie są zalety naszej oferty?

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi na terenie Krakowa, Warszawy, Poznania, Trójmiasta, Wrocławia, Lublina, Bydgoszczy oraz wielu innych miejscowości. Szybkie i bezproblemowe załatwianie spraw jest dla nas kwestią priorytetową, a do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, uwzględniając jego potrzeby. Skupujemy nieruchomości do remontu na terenie Poznania oraz Szczecina, jednak, jak już wcześniej wspomnieliśmy, obszar naszej działalności nie ogranicza się tylko i wyłącznie do dwóch miast. Podejmujemy się także skupu trudnych nieruchomości w Łodzi oraz innych ośrodkach i to za gotówkę. Oprócz wyżej wymienionych zalet posiadamy także wiele innych atutów, między innymi ekspresową wycenę wartości danej nieruchomości oraz szybkie i bezproblemowe wypłacanie należnych świadczeń pieniężnych, o czym świadczą nasi zadowoleni klienci.

Jakie nieruchomości skupujemy za gotówkę?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, jednym z filarów działalności naszej firmy jest skup mieszkań do remontu za gotówkę na terenie Szczecina oraz Poznania. Warto wiedzieć, że przedmiotem transakcji może być nieruchomość o niewielkim uszczerbku na stanie technicznym bez żadnego obciążenia, a także zadłużony, wymagający gruntownego remontu lokal, który dodatkowo posiada kilku właścicieli. Skup trudnych nieruchomości za gotówkę znajdujących się na terenie Łodzi, Lublina bądź innych większych miast, których to mieszkań sytuacja prawna nie jest prosta do rozwiązania, także nie stanowi dla nas żadnego wyzwania, ponieważ posiadamy spore doświadczenie również w przeprowadzaniu tego typu transakcji. Jeśli zatem chcą Państwo sprzedać jakikolwiek lokal bądź grunt ze służebnością, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Chętnie pomożemy Państwu rozwiązać każdego rodzaju problem oraz dokonamy skupu nieruchomości za gotówkę w Szczecinie lub innym mieście.

Jak wygląda proces skupu mieszkań do remontu obciążonych zadłużeniem?

Jak powszechnie wiadomo, sprzedaż mieszkania wymagającego odnowienia to trudne zadanie. Sytuacja nie jest najgorsza, jeśli lokal nie jest obciążony żadnym większym zadłużeniem, jednak w przypadku jakichkolwiek kredytów bądź zaległości z opłatami administracyjnymi sprawa się nieco komplikuje. Jednak i na to jest sposób, bowiem i takie nieruchomości do remontu na terenie różnych miast, w tym Szczecina i Poznania chętnie skupimy i to za gotówkę. Decyzję dotyczącą odkupu otrzymają Państwo w ciągu jednego dnia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z pewnością rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości. Kontaktować można się z nami zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną.
0 +
Zakupionych Nieruchomości
0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Lat Doświadczenia