Skup udziałów w nieruchomościach

Sprzedaż udziałów w nieruchomościach

Dom Invest

Dziedziczenie nieruchomości po zmarłym członku rodziny bądź innej bliskiej osobie często przynosi niewymierne korzyści majątkowe. Czasami jednak mogą wyniknąć z tego spore problemy. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku, gdy posiadaczami praw do lokalu bądź gruntu stało się kilka osób, co często jest zarzewiem sporów rodzinnych. Otrzymanie tego typu spadku wiąże się nie tylko z licznymi korzyściami, zwłaszcza finansowymi, lecz także z wieloma obowiązkami związanymi z utrzymaniem obiektu, nie wspominając już o płaceniu podatków. Sprzedaż udziałów w nieruchomości to odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie chcą ponosić jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z otrzymaniem oraz późniejszym użytkowaniem kłopotliwego spadku. Muszą jednak mieć Państwo na uwadze fakt, że proces sprzedaży często trwa nawet wiele miesięcy, a dużo kwestii może wzbudzać wątpliwości. Wszystkim tym, którym zależy na jak najszybszym uporaniu się z udziałami w nieruchomościach, rekomendujemy skorzystanie z usług naszej firmy.

Kim jesteśmy i na jakim terenie działamy?

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Naszą główną dewizą jest pomoc Klientowi w jak najszybszej sprzedaży nieruchomości. Skupujemy udziały w nieruchomościach na terenie Lublina, Warszawy, Krakowa, Katowic, Bydgoszczy, Trójmiasta, Szczecina, Wrocławia, a także innych ośrodków miejskich. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży cały proces transakcji przebiega niezwykle sprawnie. Składa się on bowiem z czterech etapów: rozmowy telefonicznej, darmowej i szybkiej wyceny danego lokalu, oględzin oraz zawarcia umowy.

Co jest przedmiotem naszej działalności?

Zajmujemy się skupem udziałów w wielu typach nieruchomości o różnym stanie technicznym oraz stopniu zadłużenia, w tym:

Na czym polega skup udziałów w nieruchomościach posiadających lokatorów lub wymagających odnowienia?

Sprzedaż lokalu posiadającego lokatora bądź wymagającego generalnego remontu może być dla Państwa nie lada wyzwaniem, bowiem większość potencjalnych kupujących z pewnością bardzo zniechęci się do kupna mieszkania będącego w złym stanie technicznym, które na domiar złego posiada kilku właścicieli. Jednak dzięki naszym usługom proces ten nie będzie aż tak skomplikowany.

Oprócz skupu lokali i gruntów o jasnej sytuacji prawnej i technicznej, zajmujemy się także skupem udziałów w nieruchomościach znajdujących się między innymi na terenie Lublina, których ogólny stan uległ znacznemu pogorszeniu podczas pożaru bądź innego typu dewastacji. Warto, by Państwo wiedzieli, że dodatkowym obszarem działalności naszej firmy jest sprzedaż udziałów w kamienicach w Krakowie oraz innych większych miastach. Wszystkie niezbędne formalności, w tym wypłatę należnych środków pieniężnych załatwimy bardzo szybko, często w ciągu jednej doby. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby cały proces skupu nieruchomości przebiegł w sposób jak najmniej Państwa obciążający.

Kolejnym typem nieruchomości, w przypadku których sprzedaż udziałów może być dla Państwa nieco bardziej kłopotliwa, są lokale oraz grunty z różnego rodzaju zadłużeniami, w tym obciążone kredytem hipotecznym. Wielu potencjalnych kupców reaguje z większą bądź mniejszą niechęcią na oferty nieruchomości, które nie dość, że posiadają wielu właścicieli, to jeszcze w pewnym stopniu obciążone są zadłużeniem. Fakt ten nie powinien Państwa dziwić, bowiem mało kto chciałby podjąć się spłacania zobowiązań, których sam nie zaciągnął.

Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich, którzy właśnie dowiedzieli się, że wraz z kilkoma innymi osobami stali się posiadaczami nieruchomości, która w wyniku działań spadkodawcy została obciążona wieloma różnymi zobowiązaniami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w skupie zadłużonych nieruchomości na terenie Lublina i innych większych ośrodków miejskich, a fachowa wiedza doradców z pewnością pozwoli Państwu jak najszybciej uporać się z problemem.

0 +
Zakupionych Nieruchomości
0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Lat Doświadczenia